1023
1062735
Paul Binder ett par örhängen med runda briljantslipade diamanter total vikt ca 0.45 ct

18K guld och vitguld, diameter ca 9 mm, total vikt 14 g. Signerade Binder.

Bruksslitage.

Utropspris:

10 000 - 12 000 SEK

962 - 1 155 EUR

Klubbat pris:
Kontakta specialist
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20