1030
1107056

Gustav Möllenborg brosch med en stencamé 18K guld med grön emalj samt en hängande pärla

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
530 - 706 EUR
552 - 737 USD
Klubbat pris
6 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

och två rosenslipade diamanter som ögon, mått 1.8 X 4.5 cm, total vikt 10 g. Stämplad GM. Anpassat etui medföljer. Caméen graverad med ett P på baksidan.

Emaljskador