1038
1096894

Janesich Art Deco brosch med onyx och gammal- och åttakantslipade diamanter

Utropspris
100 000 - 125 000 SEK
8 870 - 11 100 EUR
9 360 - 11 700 USD
Klubbat pris
80 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

total vikt diamanter ca 4 ct, platina, mått 8.5 X 3 cm, total vikt 24 g. Signerad Janesich och med franska stämplar. Etui från Cartier medföljer