1041
1083868

Paul Binder ett par örhängen 18K guld och trä

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
573 - 764 EUR
651 - 868 USD
Klubbat pris
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

mått ca 1.5 X 2.7 ca, vikt 15 g. Signerade Binder.

Bruksslitage.