1067
1101808

Bulgari collier "Allegra" med ädelstenar samt odlade pärlor

Utropspris
70 000 - 80 000 SEK
6 100 - 6 980 EUR
6 390 - 7 300 USD
Klubbat pris
65 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

turmaliner, peridoter, citriner, ametister, topas, ioliter i olika slipformer och runda briljantslipade diamanter, diameter pärlor ca 7 mm, 18K guld, längd 44 cm, total vikt 30 g. Signerad Bulgari samt med italienska stämplar.