1069
1105627

Van Cleef & Arpels ett par örhängen "Doorknocker" 18K guld med tre par utbytbara ringar

Utropspris
50 000 - 60 000 SEK
4 780 - 5 730 EUR
5 420 - 6 510 USD
Klubbat pris
40 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

i tigeröga, onyx och kalcedon, diameter ringar ca 2.8 cm. Signerade VCA, numrerade B3015R126. Pouch från Van Cleef & Arpels medföljer.