137
1095572

LJUSSTAKAR, ett par, av Daniel Rising, Åbo 1797, sengustavianska.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
530 - 706 EUR
552 - 737 USD
Klubbat pris
13 000 SEK

Tenn. Kvadratisk sockel, klockformad räfflad fot, räfflat kolonnskaft. Höjd 21 cm.

Bucklor. Bristningar. Slitage.

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

317. Marie-Louise Ekman, Monument med Olle Baertling målning.
Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK