355
1073251

Prins Eugen

(Sverige, 1865-1947)
Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
7 030 - 8 790 EUR
7 460 - 9 330 USD
Klubbat pris
105 000 SEK
Prins Eugen
(Sverige, 1865-1947)

"Utanför staden"

Signerad Eugen och daterad 1910. Även signerad och daterad på spännramen. Olja på duk 50 x 70 cm.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

477. Wiwen Nilsson, collier, 18K guld med bergkristall, Lund 1975.
Utropspris
15 000 - 17 000 SEK
Budhistorik
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
24 000

ditt bud
21 700

ditt bud
Aktuellt bud:
30 000 SEK