405
1102016

Gerda Tirén

(Sverige, 1858-1928)
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 180 - 2 620 EUR
2 280 - 2 740 USD
Klubbat pris
25 000 SEK
Gerda Tirén
(Sverige, 1858-1928)

Picknick

Signerad Gerda Tirén. Akvarell, täckvitt och blyerts på papper 38,5 x 53,5 cm.