472
1110365

Per Ekström

(Sverige, 1844-1935)
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 910 - 3 880 EUR
3 330 - 4 440 USD
Klubbat pris
34 000 SEK
Per Ekström
(Sverige, 1844-1935)

Landskap i solnedgång

Signerad P. Ekström. Olja på duk 65 x 100 cm.