485
1111563

Carl Locher

(Danmark, 1851-1915)
Utropspris
100 000 - 125 000 SEK
9 690 - 12 100 EUR
11 100 - 13 900 USD
Klubbat pris
90 000 SEK
Carl Locher
(Danmark, 1851-1915)

Fiskare på Skagens strand

Signerad Carl Locher och daterad Skagen -95. Olja på duk 75 x 122 cm.