54
1105282

BYRÅ, Italien, 1700-talets slut.

Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 650 - 3 530 EUR
2 760 - 3 680 USD
Klubbat pris
20 000 SEK

Fanerad med jakaranda, oliv och lönn. Tre lådor. Rika inläggningar av figurmotiv och bladrankor. Längd 119,5, bredd 54, höjd 88,5 cm.

Fanerlagningar. Senare beslag och bakstycke.