54
1105282

BYRÅ, Italien, 1700-talets slut.

Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 650 - 3 530 EUR
2 760 - 3 680 USD
Klubbat pris
20 000 SEK

Fanerad med jakaranda, oliv och lönn. Tre lådor. Rika inläggningar av figurmotiv och bladrankor. Längd 119,5, bredd 54, höjd 88,5 cm.

Fanerlagningar. Senare beslag och bakstycke.

 Dölj
 Visa mer

Important Timepieces 655

47. Rolex, Submariner, "Matt dial - Mark I", "Triple Zero", ca 1988.
Utropspris
90 000 - 120 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
85 000

ditt bud
82 000

ditt bud
82

ditt bud
Aktuellt bud:
85 000 SEK