560
1102020

Lotten Rönquist

(Sverige, 1864-1912)
Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
1 310 - 1 570 EUR
1 370 - 1 640 USD
Klubbat pris
10 000 SEK
Lotten Rönquist
(Sverige, 1864-1912)

Ung gosse

Signerad L. Rönnquist. Olja på duk 41 x 29,5 cm.