560
1102020

Lotten Rönquist

(Sverige, 1864-1912)
Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
1 430 - 1 720 EUR
1 630 - 1 950 USD
Klubbat pris
10 000 SEK
Lotten Rönquist
(Sverige, 1864-1912)

Ung gosse

Signerad L. Rönnquist. Olja på duk 41 x 29,5 cm.