571
1079928

Louis Belanger

(Frankrike/Sverige, 1756-1816)
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 180 - 2 620 EUR
2 280 - 2 740 USD
Klubbat pris
Lisa Gartz
Lisa Gartz
Ansvarig specialist silver
+46 (0)709 17 99 93
Louis Belanger

Vattenfall med kvarnhjul

Signerad Louis Belanger. Gouache, bildyta 34,5 x 56,5 cm.

Proveniens

Nordén Auktioner, 23 april 1997, kat nr 251.