676
1060233

BRICKA, boxwood. 1800-tal.

Utropspris
10 000 - 15 000 SEK
969 - 1 450 EUR
1 110 - 1 660 USD
Klubbat pris
BRICKA, boxwood. 1800-tal.

Lövformat med naturliga genombrutna delar. Längd 21,5 cm. Japansk träask medföljer objektet.

Hänkeln med liten lagning.