Invändigt med två lådor samt hyllplan. Rikt skuren och skulpterad dekor. Ovansidan med lackerad dekor av antikviteter och dyrbara ting. Bredd 64 cm. Djup 41 cm. Höjd 91 cm.
Torrsprickor. Slitage. Repor. Märken.
Proveniens
From the Stenbeck Collection.
×
Logga in
Kunde inte logga in