732
1083836

SKÅL, silver. Kina, Shanghai, 1900-talets början.

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
349 - 523 EUR
365 - 547 USD
Klubbat pris
3 200 SEK

Rund, dekor av växter och tranar. Vikt ca 316 g. Diameter 15 cm. Höjd 8,7 cm.

Slitage. Smärre bucklor.