906
1108525

VAS, porslin. Qingdynastin, Kangxi (1662-1712).

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
349 - 523 EUR
365 - 547 USD
Klubbat pris
10 000 SEK

Dekor i underglasyrblått, med motiv av figurer i palatsmiljö. Höjd 26 cm.

Avkortad. Kantlagning. Sprickor. Smärre nagg.