956
1079855

Tiffany ring "Novo" med en cushionformad briljantslipad diamant 2.29 ct kvalitet G vs1

Utropspris
225 000 - 250 000 SEK
20 000 - 22 200 EUR
20 800 - 23 100 USD
Klubbat pris
230 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

enligt medföljande certifikat samt runda briljantslipade diamanter total vikt ca 0.16 ct, platina, storlek 17/53, total vikt 4 g. Stämplad Tiffany&Co samt numrerad 35606106. Etui samt certifikat och garanti från Tiffany medföljer.