969
1085068

Van Cleef et Arpels ring med runda briljantslipade diamanter total vikt ca 1 ct

Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
1 330 - 1 600 EUR
1 390 - 1 670 USD
Klubbat pris
26 000 SEK

18K guld, storlek 17.50/55, total vikt 10 g. Stämplad VCA, numrerad 102100.