971
1096798

Ring med en rund briljantslipad diamant ca 1.75 ct kvalitet ca W si1 tillverkad av Cartier

Utropspris
65 000 - 75 000 SEK
5 670 - 6 540 EUR
5 930 - 6 840 USD
Klubbat pris
65 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

storlek ca 17.75/56, total vikt 7 g. Signerad Mtd Cartier London, numrerad HLS00004 samt med engelska stämplar.