997
1078010

Cartier Art Deco cigarettetui 18K guld med svart emalj och åttkantslipade diamanter

Utropspris
50 000 - 60 000 SEK
4 380 - 5 260 EUR
4 560 - 5 470 USD
Klubbat pris
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

mått 9.8 X 7.5 X 1.2 cm, vikt 183 g. Signerad Cartier, numrerad 02212 och med franska stämplar. Etui från Cartier medföljer.

Emaljskador