11
1141404
ERIC OLE JØRGENSEN, soffa, Danmark 1950-60-tal.

Stomme i solid ek, höjd 94 cm, bredd 200 cm.

Slitage, originaldynor med torkad stoppning medföljer. En planka lös.

Utropspris:

25 000 - 30 000 SEK

2 399 - 2 879 EUR

Klubbat pris:
Om auktionen
Kontakta specialist
Jonatan  Jahn
Jonatan Jahn
Specialist design & modernt konsthantverk
+46 (0)703 92 88 60