11
1141404

ERIC OLE JØRGENSEN, soffa, Danmark 1950-60-tal.

Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 210 - 2 650 EUR
2 300 - 2 760 USD
Klubbat pris
Jonatan  Jahn
Jonatan Jahn
Ansvarig specialist samtida och modern design
+46 (0)703 92 88 60

Stomme i solid ek, höjd 94 cm, bredd 200 cm.

Slitage, originaldynor med torkad stoppning medföljer.