117
1101300

Yoko Ono

(USA, Född 1933)
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 650 - 3 530 EUR
2 760 - 3 680 USD
Klubbat pris
44 000 SEK

Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst, Private Sales
+46 (0)739 40 08 19
Yoko Ono
(USA, Född 1933)

"Apple"

Signerad Y.O. och daterad 88. Numrerad 9/9. Brons, höjd 8 cm.

Proveniens

Lilla Galleriet, Mariefred.

Lilla Galleriet, Mariefred, "Yoko Ono, The Bronze Age", 1990.

Roy Slade, Yoko Ono, "Yoko Ono, The Bronze Age", avbildad helsida sid. 5.

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

240. Joakim Ojanen, Utan titel.
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
Budhistorik
Budgivningen avslutad
Fair warning
16 000

ditt bud
15 000

ditt bud
Aktuellt bud:
16 000 SEK