129
1138397

Senaka Senanyake

(Sri Lanka)
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
5 300 - 7 060 EUR
5 530 - 7 370 USD
Klubbat pris
85 000 SEK
Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst, Private Sales
+46 (0)739 40 08 19
Senaka Senanyake
(Sri Lanka)

Utan titel

Signerad Senaka Senanyake och daterad 1976. Duk 104 x 75 cm.