199
1131175

JPW 3

(USA, Född 1981)
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 770 - 2 210 EUR
1 840 - 2 300 USD
Klubbat pris

Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst, Private Sales
+46 (0)739 40 08 19
JPW 3
(USA, Född 1981)

JPW 3, blandteknik på duk signerad och daterad a tergo.

Utan titel. Signerad JPW3 och daterad 2015 a tergo. Duk 51,3 x 41 cm.

Obetydligt ytslitage. Repor.