PETER KÖHLER, målning på duk signerad och daterad a tergo.
"Happy Trails". Signerad P. Köhler och daterad 2015 a tergo. Duk 40 x 120 cm.
Galleri Magnus Karlsson, Stockholm.
Galleri Magnus Karlsson, Stockholm, "To an Unknown Descendant", 8 oktober - 8 november 2015.