KENNETH GUSTAVSSON, fotografi signerad och daterad a tergo.
"Siden", 1989. Signerad Kenneth Gustavsson och daterad -89 a tergo. Vintage. Gelatinsilverfotografi, bildyta 20 x 29 cm.
Ej examinerad ur ram.
Förvärvad direkt från fotografen.
Thomas Wågström (red), "The Magic Bar. Kenneth Gustavsson", 2012, avbildad på helsida sid 80.