251
1141975

Larry Clark

(USA, Född 1943)
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
532 - 710 EUR
561 - 748 USD
Klubbat pris
3 000 SEK

Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)702 63 70 57
Larry Clark
(USA, Född 1943)

Utan titel (KIDS), 3 st

Tre stycken, två av dem stämpelsignerade Larry Clark a tergo. C-print 10 x 15 cm per del.

Proveniens

Johan Kugelberg Collection. Förvärvad direkt från fotografen.