265
1140333
Gunnar Smoliansky
(1933-)

GUNNAR SMOLIANSKY, fotografi signerat a tergo.

"Waldemarsudde", 1998. Signerad Gunnar Smoliansky och daterad 1998 a tergo. Pigment print, bildyta 50 x 49,5 cm. Bladstorlek 70 x 69 cm.

Framtagen på varmtonat papper. Inga anmärkningar på skicket alls.

Utropspris:

15 000 - 20 000 SEK

1 440 - 1 919 EUR

Klubbat pris:
Proveniens

Direkt från konstnären till nuvarande ägare.

Om auktionen
Kontakta specialist
Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)8 614 08 57