280
1140750

Esko Männikkö

(Finland, Född 1959)
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 220 - 2 660 EUR
2 340 - 2 810 USD
Klubbat pris
70 000 SEK

Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst, Private Sales
+46 (0)739 40 08 19
Esko Männikkö
(Finland, Född 1959)

"Organized Freedom 43", 1999 - 2000

Signerad Esko Männikkö och numrerad 1/20 a tergo. C-Print, 101 x 84 cm inklusive konstnärens originalram.

Proveniens

Galerie Nordenhake, Berlin.