315
1138980
Damien Hirst
(1965-)

"Providence"

Etsning, 2009, signerad med blyerts och numrerad 3/45. 29,5 x 25 cm, bladstorlek 47 x 39,5 cm.

Utropspris:

30 000 - 35 000 SEK

2 879 - 3 359 EUR

Klubbat pris:
34 000 SEK
Om auktionen
Kontakta specialist
Cecilia Berggren
Cecilia Berggren
Specialist grafik, klassisk konst 1800/1900-tal
+46 (0)8 611 69 32