32
1141107
WILLY RIZZO, sideboard, Mario Sabbot, Italien 1970-tal.

Stomme i svartlackerat trä, detaljer i förkromad metall, inredning med hyllor och barskåp, invändig belysning, höjd 75,5 cm, bredd 176 cm, djup 47 cm.

Smärre slitage.

Utropspris:

20 000 - 25 000 SEK

1 919 - 2 399 EUR

Klubbat pris:
16 000 SEK
Om auktionen
Kontakta specialist
Jonatan  Jahn
Jonatan Jahn
Specialist design & modernt konsthantverk
+46 (0)703 92 88 60