75
1132081

Martin Wickström

(Sverige, Född 1957)

"Let's Face the Music"

Signerad Martin Wickström och daterad 2002 a tergo. Pannå 25 x 22 cm.

Utropspris:

20 000 - 25 000 SEK

1 919 - 2 399 EUR

Klubbat pris:
27 000 SEK
Om auktionen
Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst
+46 (0)739 40 08 19