359
1125196

Ib Kofod Larsen

(Danmark, Född 1921)
Utropspris
50 000 - 75 000 SEK
4 410 - 6 620 EUR
4 600 - 6 910 USD
Klubbat pris
100 000 SEK
Om Cites

Jonatan  Jahn
Jonatan Jahn
Ansvarig specialist samtida och modern design
+46 (0)703 92 88 60
Ib Kofod Larsen
(Danmark, Född 1921)

sideboard, Seffle Möbelfabrik, 1960-tal.

Palisander, fyra dörrar, hyllinredning i ek, en sektion med fyra vitlackerade lådor, brännmärkt, längd 244 cm, djup 47 cm, höjd 72 cm.

Smärre slitage.