1153607

KARMSTOL, rokoko, 1700-talets mitt.

Utropspris
35 000 - 40 000 SEK
3 110 - 3 550 EUR
3 240 - 3 700 USD
Klubbat pris
36 000 SEK

Förgylld och bronserad. Stoppad rygg, armstöd och sits. Rikt skuren dekor av blommor och blad. Sitthöjd 42, höjd 95 cm.