1002
1150973

Cartier ring "Trinity"

Utropspris
5 000 - 6 000 SEK
478 - 573 EUR
542 - 651 USD
Klubbat pris
4 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20
Cartier ring "Trinity"

18K guld, storlek ca 15.50/48, vikt 7 g. Signerad Cartier och med franska stämplar.