1013
1138734

Cartier collier platina och 18K guld med runda briljantslipade diamanter

Utropspris
300 000 - 350 000 SEK
26 600 - 31 100 EUR
27 800 - 32 400 USD
Klubbat pris
340 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

total vikt ca 16.00 ct, kvalitet de större diamanterna ca H vvs-vs, längd ca 38 cm, totalvikt 42 g. Signerad Cartier, numrerad 03581 och med franska stämplar. Etui från Cartier medföljer.