Madeleine Pyk – en samling F769
1030
1152017

Ring A Tillander 18K vitguld med en cabochonslipad safir

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 140 - 1 420 EUR
1 300 - 1 630 USD
Klubbat pris
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

samt åttkantslipade diamanter, storlek 17.50/55, totalvikt 6 g. Med finska stämplar. Etui från A Tillander medföljer.

Bruksskick.