1062
992156

Elisabeth Gage ett par örhängen 18K guld

Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 770 - 2 210 EUR
1 840 - 2 300 USD
Klubbat pris
24 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

mått 34 X 40 mm, vikt 49 g. Signerade Gage samt med engelska stämplar. Clip.

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

417. James Rosenquist, "Welcome to the Water Planet III".
Utropspris
6 000 000 - 8 000 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK