1085
1153531

Cartier armring "Trinity"

Utropspris
30 000 - 35 000 SEK
2 680 - 3 130 EUR
2 840 - 3 320 USD
Klubbat pris
30 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20
Cartier armring "Trinity"

18K guld i tre olika färger, inre diameter ca 7.5 cm, vikt 65 g. Signerad Cartier, numrerad KV357 och med franska stämplar. Certifikat och etui från Cartier medföljer.

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?