1108
1140139

Enstensring med en gammalslipad diamant 3.50 ct enligt gravyr kvalitet ca L/M vs

Utropspris
175 000 - 200 000 SEK
15 300 - 17 500 EUR
16 100 - 18 400 USD
Klubbat pris
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

platina, storlek 18.50/58, totalvikt 5 g. Stämplad AEN, Stockholm.

Bruksslitage. Rondistskada.