1127
1135423

Fedor Lorie hängsmycke/ram 14K guld och silver med emalj samt en gammalslipad diamant och agat

Utropspris
35 000 - 40 000 SEK
3 350 - 3 830 EUR
3 790 - 4 330 USD
Klubbat pris
38 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

mått ca 29 X 50 mm, total vikt 22 g. Signerad Fedor Lorie samt med ryska stämplar och med personlig gravyr. Tillpassat etui från Fedor Lorie medföljer.