119
1130508

LJUSSTAKAR, ett par, empire, Ryssland, 1820-tal.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
876 - 1 050 EUR
912 - 1 090 USD
Klubbat pris
30 000 SEK

Förgylld och patinerad brons. Amorin på sockel hållande pilbåge och ljuspipa. Höjd 29 cm.

Sliten förgyllning.