122
1154824

LJUSSTAKAR, ett par, sengustavianska, 1700-talets slut.

Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 910 - 2 390 EUR
2 170 - 2 710 USD
Klubbat pris

Förgylld och patinerad brons. Socklar av grå marmor. Antikiserande kvinnofigur uppbärande ljuspipa. Höjd 21 cm.