155
1150508

SKRIVSTÄLL, empire, 1800-talets början.

Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
353 - 441 EUR
368 - 460 USD
Klubbat pris
4 000 SEK

Förgylld brons. Pojke med vandringsstav och en kont. Ställ för bläck, sand och pennor. Längd 12, bredd 7, höjd 12 cm.

Glasinsatser saknas.