317
1117484

ÄGG, porslin. Ryssland, Empire, 1800-talets första hälft.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
759 - 949 EUR
869 - 1 090 USD
Klubbat pris
44 000 SEK

Målad polykrom och förgylld dekor. Höjd 11 cm.

Slitage.