320
1081507

ÄGG, fyra stycken, porslin. Ryssland, 1800-tal.

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
380 - 569 EUR
434 - 651 USD
Klubbat pris
3 500 SEK

Målad polykrom och förgylld dekor. Höjd 6-9 cm.

En lagad, en med sprickor.