342
1156899

Gunnar Åberg

(Sverige, 1869-1894)
Utropspris
40 000 - 60 000 SEK
3 530 - 5 300 EUR
3 680 - 5 530 USD
Klubbat pris
95 000 SEK
Gunnar Åberg
(Sverige, 1869-1894)

En confidence

Signerad Gunnar Åberg och daterad 1892. Olja på duk 76 x 53 cm.